Автор Тема: у кожного свої таракани......  (Прочитано 2300 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Butterfly

  • Читатель
  • *
  • Сообщений: 4
  • Репутация +1/-0
  • Пол: Женский
    • Просмотр профиля
у кожного свої таракани......
« : 01 Март 2011, 20:42:36 »
Створила образ, увійшла в роль….жила…..грала…..маніпулювала…….Одного ранку прокинулась з думкою, що пора………..пора зупинитись і ……   і на цьому моя геніальна думка обірвалась…а вже в наступну секунду в голові панувала інша, ще «геніальніша»…….: Що?...Що і…???....Що буде після зупинки….А нічого…нічого не буде…тай зараз теж нічого немає….Є тільки роль і гра…Так є і так буде надалі…але принаймі так хоч щось буде…Але ж це не я … це просто образ…Чи, може, не просто???Якщо це тільки роль, то де ж тоді справжня я ? Яка я?........Хто знає мене справжню?А чи потрібна взагалі комусь ця моя «справжність»…?......Тай чи не буде ця «справжність» просто черговою грою?...... …Тому   ні…..…Ні, це не тільки образ, це не звичайна маска, яку можна зняти у будь-який момент…це те ким, чи, може, навіть чим я є……..принаймі в очах інших…..      Ну а як же те ким я є у своїх власних очах?.............Хоча кого це хвилює……… Тай не повинно хвилювати….. Інші зайняті собою і грають свої власні ігри……….   А що таке «гра»?....... Гра …. Значення і суть міняється так само, як і ми змінюємось з часом………Дитячі ігри – це спосіб провести час…… А чим же відрізняються ігри не зовсім дитячі?.... Це ж теж лише спосіб провести час, прожити життя………То де ж різниця? І чи вона взагалі є?..........Дорослі ігри … так, звучить загадково….То хто ж знає у чому відмінність…..?........Методи…?...Може цілі…? А може …і тут виникла павза…Що може???   Думки завмерли…продзвонив будильник … і все почалось знову…Знову щирі усмішки, приємні і не дуже слова…непередбачувані дитячі і дорослі вчинки……………………….А наступного ранку з*явиться ще якась божевільна думка, ще якесь не суттєве питання……….і гра знову повториться….поки що рахунок 0:0……нічия………але колись я обов*язково програю…….але кому саме, я дізнаюсь не зразу, а, може і не дізнаюсь………..Все……..finita la comedia … ………Я пішла грати….точніше програвати…………

Оффлайн Puksiya

  • Читатель
  • *
  • Сообщений: 2
  • Репутация +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: у кожного свої таракани......
« Ответ #1 : 03 Март 2011, 19:47:19 »
Ми всі в щось граємо, іноді це приємноб ф іноді аж вити хочеться від того, що загубився в іграх. Мені сподобалось